Elektromotory s brzdou – VYBO Electric

Elektromotory s brzdou 2800ot./min.-1

Počet pólů: 2
(synchronní otáčky – 2800ot./min.)

Elektromotory s brzdou 1400ot./min.-1

Počet pólů: 4
(synchronní otáčky – 1400ot./min.)

Elektromotory s brzdou 900ot./min.-1

Počet pólů: 6
(synchronní otáčky – 900ot./min.)

Elektromotory s brzdou 700ot./min.-1

Počet pólů: 8
(synchronní otáčky – 700ot./min.)

Výkon 0,09 ~ 355 kW
Otáčky 3000, 1500, 1000 ot./ min -1
Osová výška 56 - 180
Napětí 230/400 Volt, 400/690 Volt, 500 Volt
Frekvence 50 / 60 Hz
Třída ochrany IP55
Výkonová třída IE1 IE2 IE3
Izolační třída F/B
Barva RAL 7030 (stonegray)
Připevnění IM B3, IM B35, IM B5, IM B14, IM B34
Druhy chlazení

Vlastní chlazení, IC 411

Přídavné vzduchové chlazení, IC 416

Teploty    - 20 ~ 40 °C
Maximální n.v. 1000 m nad hladinou moře
Pouzdro

do BG 132 hliník

od BG 160 litina

Směr otáček pravé / levé
Konfigurace

Vhodné pro frekvenční měniče

Provedení podle EN 60034 (IEC 60072)

PTC od velikosti rámu 160 standard

Možné přídavné chlazení nahoře, vpravo nebo vlevo

Nohy motory jsou demontovatelné

elektromotory s brzdou VYBO Electric

Elektromotory s brzdou – VYBO Electric s velmi rychlým doručením po celé ČR. Standardní elektromotory doručujeme již do 24-48 hodin od přijetí objednávky ve skladu. Samozřejmě to závisí na několika faktorech, ale velmi často se nám tuto lhůtu daří dodržet. Naše motory vám nabízíme za velmi výhodné ceny. Při každém výkonovém typu si navíc můžete vybrat až ze sedmi provedení. Kromě standardního patkového provedení (B3), máme v nabídce i přírubové provedení (B5), patkovo přírubové (B35) nebo různé další. Všechny najdete u jednotlivých motorů, kde si můžete vybrat to vaše.

Elektromotor s brzdou na skladě – 1ALBR

Elektromotor s brzdou na skladě – 1ALBR. Elektromotory můžeme najít prakticky všude. Nejzákladnějšími otázkami, kterými byste se měli zabývat jsou který motor byste si měli vybrat a jakými parametry by měl disponovat. Pokud si s výběrem nevíte rady, jsme tu pro vás. Ochotně vám poradíme a pomůžeme s výběrem vašeho nového elektromotoru s brzdou. Tento typ motorů je vhodný zejména do aplikací, kde je třeba často nárazově zastavit, resp. je potřebný opakovaný start. Pokud máte zájem, více informací vám poskytnou naši pracovníci na telefonním čísle nebo emailem.

Elektromotory s brzdou od VYBO Electric

Elektromotory s brzdou od VYBO Electric patří mezi to nejlepší, co je aktuálně na trhu dostupné. V naší nabídce najdete několik kategorií brzdových motorů rozdělených přehledně podle rychlosti do čtyř kategorií. Podle vaší aplikace je třeba zvolit vyhovující rychlost motoru. Kromě rychlosti je velmi důležitý výkon, který musí být také správně zvolen. O provedení motoru nemluvě.

Ceník, ceny elektromotorů s brzdou

Ceny všech standardních typů motorů máme uvedené v e-shopu. Při větších brzdových motorech se ceny poskytují pouze na vyžádání. Stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky a cenovou nabídku vám obratem poskytneme. Je to z důvodu větší volatility cen těchto větších motorů a také různých úprav na míru, při kterých se cena stanovuje individuálně.

Brzdové elektromotory v e-shopu

Elektromotory s brzdou tvoří základní část našeho e-shopu. Elektromotory fungují na principu přeměny elektrické energie na mechanickou energii, za účelem vytvoření pohybu. Síla se vytváří v motoru na základě působení a střídavého (AC) nebo stejnosměrného (DC) proudu na magnetické pole. Čím větší síla proudu, tím větší magnetické pole. Pamatujte na Ohmův zákon (U = I * R); pokud stoupá odpor, a chceme udržet stejný proud, musí stoupat i napětí. Elektrické motory mohou být používány v mnoha oblastech. Nejběžnější využití můžeme najít v ventilátorech, strojním a elektrickém nářadí, ventilátorech a čerpadlech atd.

Všechny brzdové elektromotory ihned dostupné k odběru

Všechny typy motorů máme skladem. Je málo pravděpodobné abychom neměli vámi poptávaný motor aktuálně na skladě, i když nevylučujeme, že se to může stát. Pokud potřebujete mít jistotu, neváhejte nás kontaktovat a poskytneme vám aktuální informace o skladové dostupnosti.

Comments are closed.