Elektromotory velké výkony H17RL třída

Elektromotory velké výkony H17RL třída – patří mezi to nejlepší mezi velkými a silnými elektromotory. Rozsah výkonu je skutečně široký a končí až na 2400 kW. Elektromotory tohoto výkonu jsou již skutečně velké a specifické stroje, jejichž výběr je třeba pořádně zvážit. Přesně proto jsme tu my, abychom vám s výběrem nového motoru pomohli. Můžete se na nás kdykoliv obrátit telefonicky nebo na email a rádi s vámi zkonzultujeme všechny dostupné možnosti.

Elektromotor H17R do 2400kW

Elektromotor H17R do 2400kW držíme v různých provedeních a vyhotoveních na skladě. Při výrobě na míru jejich umíme dodat ve velmi krátkých časech za výhodné ceny. Konkrétní nabídku vám rádi poskytneme na vyžádání. Uveďte v ní všechny potřebné parametry a vaši představu o elektromotoru a obratem vás budou kontaktovat naši prodejci.

Elektromotory H17RL – nízkonapěťové kompaktní motory

Elektromotory H17RL – nízkonapěťové kompaktní motory v nabídce našeho e-shopu. Nízkonapěťové elektromotory jsou žádaným typem motorů zejména ve větších průmyslových podnicích.

APLIKACE
Motory lze aplikovat na všechny druhy strojů, jako jsou obráběcí stroje, vzduchové kompresory, čerpadla, ventilace, redukční zařízení, převodové pásy, důlní zařízení, kovové zařízení. Motory však nemohou být použity v hořlavém, výbušném a korozívním pracovišti.

Ceny elektromotorů H17RL na vyžádání

Ceny elektromotorů H17RL jsou dostupné na vyžádání. Stačí nám upřesnit o jaký motor máte zájem a obratem vám do několika minut zašleme bližší informace a připravíme vám cenovou nabídku na míru. Technická data série H17RL naleznete v popisu níže, nebo vám poskytneme po vyžádání.

Kompakt motory H17RL

Kinetics LD – Elektromotory velkých výkonů

Zcela uzavřené ventilátorem chlazené třífázové asynchronní motory mohou být vybaveny ventilací. Menší rámy a velikosti, ale větší síla – je výhodnější dát stejnou energii do menšího rámu pro zmenšení potřebného prostoru, přidruženého zařízení a nákladů na výrobu a použití.

Rozsah záběrů: H315 ~ H560

Rozsah výkonu: 132 ~ 1800KW

Materiál rámu: litina, svařovaný rám s přírubou

Montáž: B3, B35, V1

Ochrana: IP55

Chlazení: IC411, IC416

Speciální vinutí podporuje několik druhů napětí a frekvence (50Hz nebo 60Hz)

K zabránění vlhkosti je možné přidat ohřívač.

PTC, PT100 a jiné tepelné prvky se mohou zvolit na ochranu vinutí a ložisek

Široká nabídka elektromotorů skladem

Objednat elektromotor u VYBO Electric je velmi výhodné. Kromě rychlého dodání a dobré ceny vám nabízíme i bezplatné poradenství při výběru vhodného motoru. Pokud potřebujete jakékoliv doplňující údaje, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaše zprávy a dotazy. Kromě těchto velkých motorů máme v nabídce také množství jiných typů motorů. Jde například o standardní třífázové elektromotory nebo i jednofázové elektromotory. Také distribuujeme vibrační či pilové motory, nebo i elektromotory s brzdou. V naší nabídce najdete kromě elektromotorů a příslušenství také frekvenční měniče různých kategorií a typů. Jako třetí základní pilíř naší nabídky vystupují převodovky. V nabídce máme zejména šnekové a čelní převodovky, ale nabízíme také velké převodovky pro průmyslové využití. Naši kompletní nabídku najdete v hlavní podstránce našeho e-shopu. Bezplatné poradenství spadá na celý náš e-shop a proto vám ochotně poradíme s výběrem nejen nového motoru, ale také nového měniče, převodovky, výstupního hřídele či vstupní tlumivky. Naše kontaktní údaje naleznete na podstránce Kontakty. Vaše objednávky a dotazy vyřizujeme obratem a snažíme se vždy odpovědět v co nejkratším čase. U všech produktů vám budou radit naši ostřílení odborníci, kteří se v této oblasti pohybují dlouhá léta a znají ji do detailů. Nemusíte se tedy bát neodborné pomoci.

Comments are closed.