Generátory a motory gigantických výkonů

motory s velkým výkonem
Typ elektromotoru: H30R
Rozsah výkonu: 5000kW – 30000kW
Velikost rámu: 355 mm – 1500 mm
Napětí: 3000 V – 13 800 V
Počet pólů: 2 – 40
Materiál rámu: svařený rám
Ochrana: IP55
Chlazení: IC611, IC616, IC666, IC81W, IC86W, IC01, IC06
Montáž: B3, B35, V1, IM V15
Frekvence: 50Hz, 60Hz a jiná
Možnosti: Speciální vinutí pro použití FM, může podporovat několik druhů napětí a frekvence
Příslušenství: PT100, PTC a další tepelné prvky lze zvolit pro ochranu ložisek a vinutí, ohřívačů, antivibračních senzorů a dalších

Elektromotory gigantických výkonů

Vysokonapěťové elektromotory gigantických výkonů H30R patří mezi profesionální sérii elektromotorů určených do těch nejnáročnnějších průmyslových podmínek. Vyrábí se v množství různých provedení s rozsahem výkonů od 5000kW až do neuvěřitelných 30000kW. Každý elektromotor přizpůsobíme na míru vašim požadavkům a potřebám.

Pro více informací nás můžete kontaktovat emailem na:

prodej@vyboelectric.eu

nebo telefonicky na:

+420 607 351 715

Motory gigantických výkonů a generátory

Vysokovýkonné motory a generátory jsou skladem. Dodávame je v různých způsobech chlazení a napětí. Rychle vyrábíme a exportujeme vysokovýkonné elektromotory do celého světa. Více technických podrobností o těchto vysoce kvalitních motorech naleznete výše. Chcete-li se dozvědět více o naší nabídce, pošlete nám e-mail. Těšíme se na vaši zprávu. Vysokovýkonné motory jsou dostupné v různých velikostech a výkonnostních úrovních. Pro více informací o aktuální skladové situaci nás prosím kontaktujte. Náš sklad je jedním z největších svého druhu v okolí. Díky tomu jsme schopni rychle vyřizovat všechny vaše objednávky. Uvědomujeme si také, že každá aplikace má svůj vlastní soubor požadavků a že každý zákazník je výjimečný. Výsledkem je, že vyrábíme také motory, které lze přizpůsobit vašim konkrétním potřebám. Dejte nám vědět, co hledáte, a my uděláme vše pro to, abyste to dostali.

Vysokonapěťové elektromotory s obrovským výkonem až do 30000kW

Dodáváme vysokovýkonné motory ocelárnám, elektrárnám, kanalizačním systémům, velkým průmyslovým firmám v širokém spektru průmyslových odvětví a dalším. Naše motory pro střední a vysoké napětí patří v současnosti mezi nejlepší na trhu. Jsou vyrobeny z materiálů s dlouhou životností pomocí nejnovějších dostupných technologií. Na naší stránce naleznete také fotogalerii těchto působivých elektromotorů. Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich motorů, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní údaje naleznete nad tímto textem nebo na stránce Kontakt. Náš kvalifikovaný personál vám ochotně odpoví na všechny vaše dotazy a co nejdříve vás provede procesem výběru vašeho nového elektromotoru.

VN elektromotory velkých výkonů a generátory VYBO Electric

Série H30R: vysokovýkonné třífázové středně a vysokonapěťové elektromotory. Zákazníci mají k dispozici následující chladicí řešení: IC611, IC616, IC666, IC81W, IC86W, IC01 nebo IC06. Tyto motory se dodávají v různých velikostech rámu, od 355 mm do 1500 mm. Rámy jsou vyrobeny ze svařované oceli. Výkon se pohybuje mezi 5000 a 30000 kW. Napětí může být mezi 3000V a 13800V. K dispozici je krytí IP55. B3, B35, V1 a V15 jsou výchozí možnosti montáže. Počet pólů může být mezi 2 a 40. Frekvence je standardně nastavena na 50 Hz nebo 60 Hz, ale lze ji změnit podle vašich potřeb. Na požádání jsou k dispozici také PTC, PT100, ohřívače vinutí a další příslušenství a vylepšení. Bližší informace Vám poskytne náš odborný personál. Kdykoli nás můžete kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. S radostí očekáváme vaše telefonáty a e-maily.

Velké elektromotory a generátory na zakázku

Vysoce výkonné elektromotory a generátory VYBO Electric jsou perfektní volbou. Zde je několik důvodů, proč nebudete litovat, že jste si vybrali nás:
– Nejkonkurenceschopnější poměr ceny a kvality
– Motory s vysokým výkonem
– Velmi rychlá komunikace
– Extra pevné rámy
– Rozměry lze upravit dle vašich potřeb
– Ložiska vysokého stupně spolehlivosti a dlouhé životnosti
– Množství spokojených zákazníků z celého světa
– Elektromotory se dodávají v různých velikostech, pro střední i vysoké napětí
– Úroveň hluku je nízká, stejně jako vibrace
– Široká škála příslušenství

Comments are closed.