Vysokonapěťové elektromotory H27R modulární rám

VN motory VYBO Electric
Typ elektromotoru: H27R (s kotvou na krátko)
Rozsah výkonu: 132kW – 20000kW
Velikost rámu: 355 mm – 1000 mm
Napětí: 2000 V – 13800 V
Materiál rámu: svařený ocelový rám
Ochrana: IP44, IP54, IP55, IP65, IP67
Chlazení: IC611, IC616, IC666, IC81W, IC86W, IC01, IC06
Montáž: B3, B35, V1, IM V15
Možnosti: Speciální vinutí pro použití FM, může podporovat několik druhů napětí a frekvence
Příslušenství: PT100, PTC a další tepelné prvky lze zvolit pro ochranu ložisek a vinutí, ohřívačů, antivibračních senzorů a dalších

Vysokonapěťové elektromotory H27R s kotvou na krátko

Vysokonapěťové elektromotory H27R s kotvou na krátko patří mezi profesionální sérii motorů určených do těch nejnáročnějších průmyslových podmínek. Vyrábí se v množství různých provedení s rozsahem výkonů od 132kW až do 20000kW. Každý motor přizpůsobíme na míru požadavkům a potřebám zákazníka.

Pro více informací nás můžete kontaktovat emailem na:

prodej@vyboelectric.eu

nebo telefonicky na:

+420 607 351 715

VN elektromotory řady H27R – modulární rám

VN elektromotory série H27R s modulárním rámem s kotvou na krátko patří mezi populární sérii motorů. Jedná se o robustní motory s velkými výkony, které se uplatňují zejména v náročných průmyslových aplikacích. Pro naše zákazníky jsou k dispozici také provedení pro použití s ​​frekvenčními měniči. Frekvenční měniče (FM-VFD) obecně poskytují ještě vyšší stupeň účinnosti a přesnější řízení procesu v kvadratických aplikacích nebo aplikacích s konstantním točivým momentem. Provedeme vás celým procesem od výběru motoru až po jeho úspěšné zapojení ve vašem provozu. Na naše odborníky se můžete spolehnout.

Elektromotory s kotvou na krátko s výkonem až do 20000kW

VYBO Electric vysokonapěťové elektromotory s kotvou na krátko – maximální kvalita a maximální flexibilita s modulárním rámem. Naše vysokonapěťové motory H27R jsou dostupné prakticky v každé myslitelné konfiguraci a nabízí výkon v rozsahu až do neuvěřitelných 20000 kW. Jejich využití je širokospektrální, jelikož jsou přizpůsobitelné. Hned na úvod si můžete zvolit několik základních parametrů, které bude váš motor splňovat. Je proto velmi důležitý jejich správný výběr. Jedná se zejména o výkon, napětí, třídu ochrany či chlazení.

VN elektromotory H27R (modulární rám) – VYBO Electric

Naše motory řady H27R s kotvou na krátko mají vysokou hustotu výkonu a jsou velmi spolehlivé. Vysoká hustota výkonu znamená, že pro daný výkon můžete často použít motor o velikost rámu menší než u běžných produktů. Tato kompaktnost pomáhá motorům lépe se přizpůsobit různým aplikacím, a to i při omezeném prostoru. Motory se vyrábějí dle vašich požadavků a jsou maximálně přizpůsobitelné. Máte-li speciální požadavky, stačí se informovat o možnosti jejich implementace. Přizpůsobitelné je prakticky všechno. Máme připravenou komplexní dokumentaci s výkresy a údaji o elektrickém výkonu každého motoru. Podpora VYBO Electric vám je kdykoli k dispozici.

Výhody elektromotorů H27R s kotvou na krátko

Toto je pár výhod VN elektromotorů H27R s kotvou na krátko od VYBO Electric:
– minimální vibrace
– vestavěné funkce údržby snižují prostoje a náklady na nečinnost
– motory používají stovky spokojených zákazníků po celém světě, můžete se na ně spolehnout
– vysoká kvalita výroby
– vinutí a ložisko PT100
– údaje o výkonu, výkresy a další informace jsou snadno a rychle dostupné
– vsuvka SPM pro měření rázových impulzů v každém valivém ložisku

Comments are closed.