Vysokonapěťové kroužkové elektromotory H17R-SR

VN elektromotor kroužkový
Typ elektromotoru: H17R-SR
Rozsah výkonu: 132kW – 2000kW
Velikost rámu: 280 mm – 560 mm
Póly: 2 – 24
Napětí: 380 V – 13 800 V
Materiál rámu: litinový (na žádost svařovaný)
Ochrana: IP55, IP65, IP67
Chlazení: IC411
Montáž: B3, B35, V1, IM V15
Příslušenství: PT100, PTC a další tepelné prvky lze zvolit pro ochranu ložisek a vinutí, ohřívačů, antivibračních senzorů a dalších

VN kroužkové elektromotory H17R-SR – speciální série v kompaktním rámu s vinutým rotorem

Vysokonapěťové kroužkové elektromotory H17R-SR patří mezi profesionální sérii motorů určených do těch nejnáročnějších průmyslových podmínek. Vyrábí se v množství různých provedení s rozsahem výkonů od 132kW až do 2000kW. Každý motor přizpůsobíme na míru požadavkům a potřebám zákazníka.

Pro více informací nás můžete kontaktovat emailem na:

prodej@vyboelectric.eu

nebo telefonicky na:

+420 607 351 715

VN elektromotory řady H17R-SR (kroužkové)

Kroužkové motory s chlazením IC411 skladem. Vyrábíme a dodáváme kroužkové motory po celém světě s rychlým dodáním za rozumné ceny. Níže naleznete podrobnější technické specifikace těchto motorů. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte další informace o našem sortimentu elektromotorů. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo emailem. Kontaktní údaje naleznete v hlavičce naší webové stránky.

Kroužkové elektromotory s výkonem až do 2000kW

Naše kroužkové motory se patří v současnosti mezi nejkvalitněji dostupné na trhu. Jsou vyráběny moderními metodami z kvalitních a odolných materiálů. Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich motorů, neváhejte se zeptat. Naši zaměstnanci vám rádi odpoví na vaše dotazy a pomohou vám vybrat váš zcela nový elektromotor. Vždy se snažíme mít na skladě co nejvíce elektromotorů. Tímto způsobem dokážeme odeslat objednávky zákazníkům ve velmi krátké době. Uvědomujeme si také, že každý zákazník je jiný a každá aplikace má jiné potřeby. Proto vyrábíme elektromotory na míru dle vašich specifických požadavků. Dejte nám vědět, co přesně hledáte, a my vám pomůžeme to nalézt.

VN kroužkové elektromotory H17R-SR od VYBO Electric

Kroužkové elektromotory od VYBO Electric splní všechny vaše provozní potřeby. Jsou velmi spolehlivé, precizně složené a promyšlené do nejmenšího detailu. Svou vysokou efektivitou a výdrží si získali nejednoho zákazníka. Pro kompletní nabídku standardních výkonových typů nás prosím kontaktujte. Rádi vám poskytneme bližší informace i technická data k motorům, jejich rozměrové výkresy či fotografie. Zákazník je pro nás na prvním místě a vždy uděláme vše co je v našich silách, aby byl u nás spokojen.

Výhody kroužkových elektromotorů H17R-SR IC411

Výběr elektromotoru od VYBO Electric je vždy tou správnou volbou. Zde je několik výhod, proč se vyplatí vybrat si nás:
– Široká škála vysokonapěťových kroužkových motorů
– Nejlepší poměr ceny a kvality
– Vysoká účinnost
– Minimální vibrace
– Kompaktní design
– Různé doplňky
– Robustní rám
– Vlastní rozměry
– Nízká hlučnost
– Vysoce kvalitní ložiska s dlouhou životností
– Spousta spokojených zákazníků z celého světa

Comments are closed.