Elektromotory s brzdou

Elektromotory s brzdou ve velkých počtech na skladě. Nabízíme je ve výhodných cenách s rychlým dodáním po celé republice. V naší nabídce najdete všechny standardní typy brzdových motorů. Jsou rozděleny do čtyř základních kategorií podle rychlosti, resp. počtu otáček za minutu. V každé z těchto kategorií se nachází více než 10 jednotlivých typů motorů různých výkonů. Každý z nich má 7 typů provedení, ze kterých si můžete vybrat. Nabídka je tedy skutečně široká.

Elektromotor s brzdou skladem

Elektromotor s brzdou na skladě připraven k okamžitému odeslání. Různé typy, provedení, výkonové řady. Jde o standardní třífázové elektromotory, které jsou ale navíc vybaveny brzdou. Jsou vhodné pro různé použití v širokém spektru průmyslových oblastí. Hlavním předpokladem jejich použití je aplikace, která vyžaduje brzdění. Často tedy jde o aplikace, kde je nutné časté startování a zastavení, které musí být zároveň velmi rychlé. Rozsah výkonu těchto motorů je vskutku široký. Nejmenší mají cca 0.09 kW a největší cca 22 kW. Jsou standardně rozděleny podle jejich rychlostí do čtyř základních kategorií: 2800 otáčkové, 1400 otáčkové, 1000 otáčkové a 750 otáčkové. Výběr je třeba zrealizovat podle specifických požadavků dané aplikace a odvětví. Kromě rychlosti a výkonu je třeba také zvolit vhodné montážní provedení. V nabídce máme standardní patkové provedení, ale též přírubové, kombinované a různé jiné.

Elektromotory s brzdou od VYBO Electric

Elektromotory s brzdou od VYBO Electric patří mezi to nejlepší aktuálně dostupné na trhu. Mezi některé z předností těchto motorů patří například:

 • – nejnovější dizajn
 • – vysoká kvalita
 • – vinutí vakuové impregnované
 • – strojní navíjení formou high-tech
 • – nejlepší poměr ceny a kvality na trhu
 • – všechny technická data dostupná online
 • – motory ověřené lety praxe, používané tisíci spokojených zákazníků
 • – robustní, pevný rám
 • – vysoká efektivita a rychlá brzda

Ceník, ceny elektromotorů s brzdou

Ceník elektromotorů s brzdou je dostupný online. Při jednotlivých výkonových typech najdete uvedené ceny. Pro každé provedení se může cena lišit a zobrazí se vám po navolení konkrétního provedení. Při některých větších motorech se cena nemusí nacházet a v takovém případě nás prosím kontaktujte. Cenu vám obratem poskytneme. Můžete si ale být jistý, že cena bude výhodná. Kromě toho vám téměř polovinu z ceny poštovného proplatíme my na naše náklady.

Brzdové elektromotory v e-shopu

Brzdové elektromotory si můžete koupit online v našem e-shopu. Mezi některé z výhod elektromotorů s brzdou patří například:

 • – Okamžitá odezva – při aplikacích s vysokým cyklem umožňuje konstrukce s jednou třecí deskou velmi rychlou odezvu.
 • – Minimální hluk – jelikož se brzdové armatury zapojují plynulým tempem (bez ohledu na to, zda je zvolena automatická vzduchová mezera nebo nulová vůle), eliminuje se hluk, který vzniká při chvění a tím pádem se udržuje provoz tišší.
 • – Mají široké využití – při těchto elektromotorech se používá třecí plocha s jednou deskou. Tento styl elektromechanické brzdy je jeden z nejběžnějších typů těchto brzd. Použití v praxi najdeme od aplikací při kopírovacích zařízeních, balicích strojích, strojích na automatizaci výroby až po dopravní pohony.
Všechny brzdové elektromotory ihned dostupné k odběru

Náš sklad elektromotorů patří mezi jeden z největších v okolí. Značnou část z jeho kapacity tvoří elektromotory s brzdou. Díky našim kapacitám tak víme motory odesílat ihned po přijetí objednávky. Doručujeme je tak často již do jednoho dne od objednání. V případě pokud potřebujete předem vědět přesné datum dodání, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám všechno upřesníme.